Kontakty

Medic Point
Centrum léčby a prevence

Telefon: Léčba +420 606 652 644 Správa budovy +420 602 358 921

Vodárenská 3827
276 01 Mělník

Mgr. Jan Haase

Vítáme Vás v ordinaci klinické psychologie Mgr. Jan Haase

 

Ve spolupráci s Mgr. Leošem Vítkem nabízím komplexní psychologickou diagnostiku dospělých, krizové intervence, psychologické poradenství a psychoterapii pro dospělé.

 

O mně

V roce 2008 jsem vystudoval obor Psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Během studií jsem pracoval na částečný úvazek v projektu „A nebo…“, který se zabýval výukou školních metodiků prevence.

 

Po škole jsem působil jako psycholog v Centru duševního zdraví prim. MUDr. Miroslava Novotného v Jeseníku a v Šumperku. Zde jsem se kromě psychologické diagnostiky zabýval především psychoterapií dospělých a mladistvých klientů a částečně i práci s dětmi s ADHD či obecně s poruchami pozornosti. V práci s dětmi či dospělými s poruchami pozornosti, ať už v souvislosti se syndromem ADHD, po mozkových traumatech či mrtvicích, jsem využíval EEG biofeedbacku a Cogmed tréninku pracovní paměti. V obou metodách jsem certifikovaným terapeutem. Pracoval jsem rovněž v projektu VZKAS, který se věnoval vzdělávání a zvyšování kompetencí akademických pracovníků a postgraduálních studentů Katedry psychologie FF Univerzity Palackého.

 

Mezi lety 2011 až 2015 jsem pracoval jako psycholog v Psychiatrické nemocnici Horní Beřkovice, a to na různých odděleních, mj. léčby závislostí, na příjmovém oddělení, odd. ochranných léčeb a na psychoterapeutickém odd.

 

Od roku 2014 do roku 2020 jsem pracoval jako klinický psycholog v ordinacích klinické psychologie Terapeutika, s.r.o. v Odoleně Vodě a Kralupech nad Vltavou. 

 

Mezi lety 2010 a 2014 jsem absolvoval výcvik v gestalt psychoterapii v Institutu Dialog - prozatím bez závěrečné zkoušky. Dále jsem absolvoval či navštěvuji různé certifikované kurzy věnující se psychodiagnostice, poradenství a psychoterapii (např.: Základní kurz Rorschachovy metody, Interpretace výsledků a formulace klinického nálezu na základě Rorschachovy metody, Psychodynamická diagnostika osobnosti a psychopatologie OPD-2, Specializovaná diferenciální diagnostika v klinické psychologii dospělých).

 

V roce 2015 jsem atestoval v oboru klinické psychologie

 

Od roku 2020 jsem frekventantem výcviku v EMDR terapii, která je zaměřena na léčbu potíží způsobených traumatickými událostmi.

 

Jsem členem Asociace klinických psychologů a České společnosti pro gestalt terapii

 

Ordinační hodiny:

Úterý 12-20

Středa 8-16

Čtvrtek 8 - 18 (18-20 administrativní práce)

Pátek 8-12 (12-16 administrativní práce)

 

Objednání:

e-mail           : info@janhaase.cz
telefón          : +420 775 511 726